O nas

Powstaliśmy z misją zrzeszenia rzetelnych przedsiębiorców, którzy chętnie wspierają się wzajemnie w drodze do sukcesu.
W naszym klubie wartości tj. Szczerość, Uczciwość, Wzajemność są podstawą a nie towarem exclusive.

O FBC

Free Business Club jest organizacją społecznościową zapoczątkowaną w 2019 roku przez Przemysława Czarnotę, który to dostrzegł, że na wydarzeniach edukacyjnych przez niego organizowanych, zaczęła się tworzyć wspaniałą społeczność ludzi, którzy podzielają głoszone wartości. Zatem podjął się wyzwania zrzeszenia tego środowiska by dać jeszcze więcej wartości i jeszcze mocniej wpływać pozytywnie na rozwój otaczającej go społeczności biznesowej. Dlaczego? Bo w życiu jak i w biznesie warto działać dla kogoś, z kimś nie tylko dla siebie samemu.
Ideą klubu jest tworzenie społeczności przedsiębiorców, którzy wzajemnie się wspierają.
Misją jest wzrastać Razem z klubowiczami, którym pomagamy, niżeli ich kosztem.

Logo FBC M
Onas Proglojal

System lojalnościowy

Program rekomendacji oparty na stworzonej platformie biznesowej, nieustannie zapełniającej się usługami tylko od wiarygodnych i rzetelnych usługodawców, a gwarantujemy to dzięki odpowiedniej weryfikacji i selekcji. Dzięki czemu każdy przedsiębiorca, bezpłatnie, może skorzystać z usług zamieszczonych na platformie z gwarancją jakości i satysfakcji.

Użytkownik platformy otrzymuje możliwość rekomendacji usług z platformy otrzymując tym samym wynagrodzenie w postaci ViCoinów, którymi opłacić może nasze eventy jak i każdą usługę z platformy.

Koszt utrzymania swojej usługi na platformie wynosi 120zł netto/m + % od transakcji.

Certyfikat

Niektóre oferty znajdujące się na platformie, zostały objęte Certyfikatem Rzetelnej Obsługi.
Co to oznacza? Usługa przeszła proces szczegółowej weryfikacji przez specjalistów Viccan, pod kątem przekazywanych wartości, rzetelności wykonywania oraz opieki nad klientem. Tak by usługa którą rekomenduje FBC była zawsze godna polecenia i niosła prawdziwe wartości. Koszt programu to 2000 zł/rok netto.

Fbc Certyfikat Kartka
Fbc Concierge

Business Concierge

Doradca biznesowy, działający na rzecz klienta. Diagnozuje zapotrzebowania i będąc wolnym od wszelkich preferencji sprzedażowych rekomenduje rozwiązania w oparciu o naszą sprawdzoną sieć kontaktów, a w razie potrzeby skontaktuje z odpowiednim ekspertem.

Napisz do nas na biuro@freebusinessclub.pl, a my znajdziemy i zarekomendujemy odpowiednie rozwiązanie.