Konferencja Vican 30 Marca 2019 118

II Forum

II Forum Viccan’a, które odbyło się 30.03.2019 jest już za nami. Dziś organizowane pod marką Free Business Club.

Zobacz co się działo podczas tego wydarzenia!

II edycja tej niesamowitej konferencji dla przedsiębiorców, odbyła się w Warszawie, w pięknych hotelu Brant. Gościliśmy prawie 30 wspaniałych przedsiębiorców.

Prelekcje skupiały się w tematyce sprzedażowej, a nasi prelegenci ponownie stanęli na wysokości zadania.

Piotr Ląd, praktyk zarządzający kilkoma firmami, ekspert od networkingu i autoprezentacji, poruszył temat Elevator Pich, tak by nasi uczestnicy mieli odpowiednie przygotowanie przed swoimi prezentacjami na forum.

Janusz Górski specjalista od budowania struktur sprzedaży, przekazał nam bardzo praktyczną wiedzę na temat narzędzi do skalowania biznesu. Dowiedzieliśmy się jakie są dostępne narzędzia oraz dlaczego powinniśmy z nich korzystać.

Bogdan Sosnowski, człowiek bez którego Play by nie istniał, chodząca encyklopedia w tematyce sprzedaży, opowiedział nam czym jest sprzedaż oraz czemu nie należy się jej bać, a nawet jak można sprzedaż pokochać. Bardzo wartościowa prelekcja, gdyż jak każdy z nas przedsiębiorców doskonale wie, że bez sprzedaży żaden biznes nie może funkcjonować.

Paweł Wencel, założyciel Klubu Inteligencji Finansowej podzielił się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu zapewniania podstawowych potrzeb pracownika. Tak by nasi pracownicy, szczególnie Ci z których jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂 nigdy nie chcieli od nas odejść. Bardzo cenna wiedza, szczególnie w czasach gdy o dobrego pracownika jest tak ciężko…

Dorota Steliga, właścicielka firmy PR z wieloletnim doświadczeniem, opowiedziała nam o różnicach między PR firmy a marką osobistą. Kiedy warto zadbać o jedno a kiedy o drugie. Obie te sfery budowania jakości i prestiżu są bardzo istotne, natomiast dzięki prelekcji Doroty, dziś już wiemy na czym musimy się skupić w chwili obecnej.

Oczywiście nie zabrakło przestrzeni dla naszych uczestników aby mogli się oficjalnie na forum przedstawić i zachęcić innych uczestników do rozmów ze sobą w kuluarach.

Nasze wydarzenia dają również możliwość dodatkowego wypromowania się firmy podczas forum i dotarcia do większej ilości odbiorców niż samo forum.

Zobaczmy kto był z nami tym razem:

Prudential – reprezentowany przez Karola Klencner, człowieka który zadziwił nas swoim fachowym i przede wszystkim ludzkim podejściem do swoich potencjalnych klientów, nie często spotyka się tak ludzkich pracowników branży ubezpieczeń.

Elavon – Terminale płatnicze dla każdego przedsiębiorcy, jeśli nie masz jeszcze swojego napisz do nas i odbierz bez żadnych kosztów swój własny terminal i ciesz się płatnościami kartą w twojej firmie.

Netwok Business Club – spotkania networkingowe w Warszawie, Lublinie i Poznaniu, zapraszamy wszystkich głodnych nowych kontaktów i chcących otrzymywać rekomendacje od swoich partnerów.

Małgorzata Tymińska Fotograf- Sami zobaczcie na te zdjęcia, pięknie wykonane, profesjonalna obsługa. Małgosia obsługuje najlepszych, więc to zaszczyt było mieć ją u siebie!

Rodo Comfort – System zarządzający dokumentacją Rodo, dla każdego przedsiębiorcy małego i dużego, który ceni sobie porządek w swoich dokumentach i nie chce się martwić kontrolą Rodo.

Prime Lease – Leasingi oraz finansowanie, czyli wszystko czego potrzebujesz w swojej firmie w kategorii finansowej.

Restauracja Different – Niesamowita restauracja, która podaje posiłki w całkowitej ciemności! Tak to nie żart! Odcinając zmysł wzroku, możemy skupić się na zmysłach smaku, węchu oraz słuchu dzięki czemu tak pyszne dania, które serwuje Restauracja Different sprawiają, że wraca się do nich w ciemno! 🙂

Kancelaria Barocco – Kancelaria podatkowo-księgowa, kancelaria jak kancelaria wiele wam o niej nie powiemy, natomiast jej właścicielka! Trzeba ją poznać. Jej charyzma, dobre serce i ogromna wiedza jest godna pozazdroszczenia. Lepiej nie mogliśmy trafić, bo jesteśmy jej klientem 🙂

Podczas II Forum Viccan’a nasza firma wyróżniła, pierwsze osoby z naszego projektu Aniołów Viccan’a. Projektu, który zrzesza tylko wartościowych, doświadczonych przedsiębiorców, którzy z sercem i wartościami działają w biznesie i zawsze będą wspierać innych w rozwoju.

Rozdaliśmy również upominki o łącznej wartości przekraczającej 7 tyś zł !!

Wieczorem po całym dniu zgłębiania wiedzy i budowania sieci kontaktów, można było już troszkę zwolnić tempo, usiąść do smacznej kolacji przy nieziemskich dźwiękach saksofonisty Michała Borowskiego. Skosztować, wspaniałych trunków od Casino Vodka, którą wszystkim serdecznie polecamy, a w szczególności karmelową, jest ekstra 😉

To był wspaniały dzień, pełny wiedzy, networkingu, i wartości!

Zapraszamy Cię na kolejne nasze wydarzenia!

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Subsktybuj nasz blog

Zapisując się na tę subskrypcję potwierdzam, że zapoznałem się i akceptuję zasady Polityki Prywatności.