116428892 570193043654962 6572306273835147659 N

Different Networking 2.0

Comiesięczne spotkania Different Networking nabrały większej wyrazistości dzięki współpracy z Lożą Dżentelmenów.

Jak zapewne wiecie nasze spotkania z serii DN składają się z 3 części.

  1. Edukacyjnej Prelekcji
  2. Autoprezentacji uczestników
  3. Networkingu

Nawiązanie współpracy ze wspomnianą już Lożą wprowadza nieodłączny element w część networkingową a mianowicie Akademię Whisky.

30 minutowa fantastyczna prelekcja w temacie tak szlachetnego trunku, pobudza wyobraźnie, rozluźnia atmosferę i sprawia, że networking między uczestnikami jest praktycznie pozbawiony barier.

Budowanie relacji między uczestnikami od zawsze było naszym celem, ale dziś… nie musimy się już nawet o to starać. 😉

Autoprezentacje uczestników na naszym wydarzeniu też są inne niż przeważnie stosowane na spotkaniach networkingowych.

Prosimy naszych gości aby prezentowali siebie, mówili o swoich wartościach i dlaczego to akurat z nimi warto porozmawiać aby mieć ich numer, w swoim telefonie. Zależy nam aby autoprezentacja nie przedstawiała osoby prezentującej jako potencjalnego klienta lub sprzedawce tylko jako partnera we wspólnym rozwoju naszych działalności.

No i oczywiście prelekcja.

Jak zawsze Ekspert, Praktyk biznesu. Podczas tego wydarzenia Agnieszka Dąbrowska właścicielka prestiżowej agencji mediowej Best Image, poprowadziła warsztat z budowania marki.

Ćwiczenia dla uczestników przygotowane przez Agnieszkę fantastycznie otworzyło umysły naszych uczestników i zachęciło do interakcji.

Rozmów nie było końca, wyszliśmy znacznie później niż było planowane zakończenie bo o 23:20.

Wszystko to, jak zawsze odbyło się w niesamowitym miejscu. Restauracja Different, słynąca z podawania posiłków w całkowitej ciemności, dająca przy tym niesamowite przeżycia! Polecamy gorąco wszystkim! Nie tylko kolacje w tym miejscu ale również Anna Bocheńska, właścicielka jest otwarta na wszelkie opcje współpracy. Co najważniejsze każda zostawiona przez was złotówka pójdzie na cele charytatywne bo mało kto wie, ale Restauracja Different jest fundacją, która pomaga ludziom w potrzebie.

Zdjęcia wykonał nasz partner, Fotolife Studio z Warszawy. Polecamy!

Zapraszamy na kolejne nasze spotkania z cyklu Different Networking, zazwyczaj ostatni poniedziałek w miesiącu, oraz na inne wydarzenia które organizujemy.

Dodaj komentarz

Subsktybuj nasz blog

Zapisując się na tę subskrypcję potwierdzam, że zapoznałem się i akceptuję zasady Polityki Prywatności.