75572072 143890850284239 7449373616723984384 O

Business Meeting with Wine

7 listopada 2019r. odbyła się nowa inicjatywa Free Business Club, czyli spotkanie integracyjne Business Meeting with Wine, połączone z wartościową prelekcją. W roli prelegenta u nas po raz pierszy wystąpił podróżnik – Piotr Żuk, który w sposób energetyczny i barwny, opowiedział nam swoją niezwykłą historię. O tym, jak pewnego dnia, wyszedł z domu i postawił sobie punkt na mapie 📌🌏 jako cel, że dotrze na piechotę do Hiszpanii, a dokładnie do Santiago de Composteli. Jak się okazuje, niemożliwe nie istnieje 💥Czym się kierował? Co dla niego samego oznaczała ta wędrówka i jak ukształtowała jego charakter? Co dało mu dotarcie do celu i jakie przełożenie miało na biznes? Ile butów zdarła ta droga? – o tym wszystkim mogli posłuchać uczestnicy naszego spotkania 😉

Kolejną część integracji poprowadził Wojciech Starzycki, nasz klubowicz, pasjonat i ekspert win 🍷podzielił się swoją merytoryczną wiedzą na temat degustacji komentowanej 🗣 Przybliżył nam świat 🌎 i smak win. Mieliśmy okazję spróbować dwóch typów win: lekkiego i świeżego. Uczestnicy byli bardzo zaangażowani . Zapraszamy na jego fanpage @winokat na facebooku gdzie znajdziecie dużo ciekawych artykułów o winie.

Koniecznie dajcie znać jak smakowała wam ta degustacja? I jakie wina lubicie najbardziej?👌😉

Zapraszamy na kolejne takie wydarzenie, data już niebawem 🙂 oraz do subskrybowania wydarzeń na naszej stronie, żeby nie przegapić najbliższej okazji do wspólnego spotkania.

Dodaj komentarz

Subsktybuj nasz blog

Zapisując się na tę subskrypcję potwierdzam, że zapoznałem się i akceptuję zasady Polityki Prywatności.